Допомога ШІ у проєктній діяльності

У Долинській громаді відбувся цікавий тренінг на тему «Застосування цифрового сервісу ChatGPT при генеруванні концептів проєктів розвитку громад». Його провела директорка проєктно-освітнього центру «АГЕНТИ ЗМІН», доцентка кафедри фінансів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Світлана Кропельницька.

Учасники мали можливість дізнатися про важливість штучного інтелекту в сучасному проєктному менеджменті.

Захід організовано відділом інвестицій і туризму Долинської міської ради в рамках Програми розвитку міжнародного співробітництва, туризму, інвестиційної та проектної діяльності.

Голова громади Іван Дирів підкреслив у вступному слові: «Нам потрібно рухатися в ногу з часом, адже новітні технології стають невід’ємною частиною нашого життя. Як би нам цього не хотілось, але новітні технології вимагають від нас їхнього освоєння. Водночас вони значно спрощують і удосконалюють нашу роботу, дозволяючи зосередитися на творчих ідеях та стратегічному плануванні».

До заходу долучилася Мирослава Кулеша-Любінець, доцентка кафедри клінічної та реабілітаційної психології, фахівчиня Центру «АГЕНТИ ЗМІН» ПНУ з виступом на тему «Психотехніки підвищення стресостійкості».

Учасники мали можливість дослідити власні негативні автоматичні думки у часі війни, визначити психологічні ресурси за допомогою афірмацій з МАК.

«Такі тренінги, що відбуваються наживо безпосередньо у громадах, не лише підвищують якість заходів, але й створюють майданчик для нетворкінгу і нових знайомств для подальшої співпраці», – вважає Мирослава Кулеша-Любінець.

Участь у тренінгу взяли 35 представників Долинської громади, серед яких не лише держслужбовці міської ради різних підрозділів, але й педагоги, психологи, представники музеїв, артпросторів, громадських та благодійних організацій, ФОП і просто небайдужі мешканці громади, зацікавлені у її розвитку завдяки проєктам.

Приємним бонусом для представниць університету було також запрошення керівниці ГВО «ГРОМАДЯНСЬКИЙ КОРПУС» в Луганській області, артдиректорки єдиного в Україні музею «РЕЗИДЕНЦІЯ ЯНГОЛІВ» Олени Стеценко до цього неймовірного духовного наповненого артпростору у м.Долина, куди на початку повномасштабного вторгнення релоковано було всього 54 сім’ї з окупованої території.