Профорієнтаційна робота кафедри

В рамках профорієнтаційної роботи 6 березня 2024 р. відбулася онлайн зустріч з учнями 11-го класу Вишківського ліцею Вигодської селищної ради на тему “Особливості та перспективи спеціальності “Психологі”. Ініціатором зустрічі  виступила доцент кафедри клінічної та реабілітаційної психології Наталія Іванцев за підтримки директора ліцею Ніни Половки. З метою допомогти учасникам отримати комплексне уявлення про цю спеціальність та її можливості, основними елементами даної зустрічі були: інформація про професію психолога, його професійні обов’язки,  про освітні програми на різних рівнях освіти, які реалізовуються на базі факультету психології Прикарпатського університету ім. В. Стефаника, про вимоги до вступу, перспективи навчання та розвитку, про можливі кар’єрні шляхи після завершення навчання у рамках спеціальності, про можливості працевлаштування.