Конференція з питань проходження науково-дослідної практики ОР «Магістр»

Згідно наказу ректора Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника та розпорядження деканату факультету психології про організацію та проведення науково-дослідної практики  21.03.2024р. відбулася настановча конференція з питань проходження науково-дослідної практики  студентів І курсу ОР «магістр» спеціальності 053 «Психологія» за ОП «Клінічна та реабілітаційна психологія» (денної форми навчання). З привітальним словом до студентів та коротким введенням у тематику практики, розпочала зустріч факультетський керівник практики доц. Іванцев Н.І. Після представлення відповідальних осіб, які керуватимуть практикою і надавитимуть підтримку студентам, факультетським керівником практики були озвучені загальні вимоги та очікування щодо участі студентів у практиці, надані пояснення процедур виконання завдань науково-дослідної практики та здачі звітності, процесу оцінювання та звітування. У заключному слові, Наталія Іванцев нагадала учасникам настановчої наради про підтримку та доступність для консультацій, запросивши студентів до постановки питань та вирішення будь-яких невизначеностей.