Реалізація емпіричних досліджень студентами в рамках вивчення дисципліни “Експериментальна психологія”.

Для студентів-психологів, особливо в не простих сучасних умовах, є важливою дослідницька діяльність, яка не лише сприяє академічному зростанню, але й відіграє ключову роль у розумінні та вирішенні актуальних суспільних проблем. Вивчення якості життя у воєнний час дозволяє студентам поглиблювати знання в області психологічної резилієнтності, стресу та впливу травматичних подій на психіку людини.
Дослідницька діяльність забезпечує  набуття критичного мислення, здатності аналізувати складні дані та розвивати емпіричні методи психології. Такий досвід є незамінним, особливо коли студенти мають справу з проблемами реального світу.
Студенти 2 курсу факультету психології проводять опитування в рамках вивчення предмету експериментальна психологія про якість життя українців  під керівництвом проф. Мирослави Гасюк, канд. Наталії Іванцев, викл. Лілії Крикун. Ось перші враження групи ПС-26)