Тренінг для студентів 1 курсу ОП “Реабілітаційна психологія”

18.11.2023 року тренером Національної тренерської мережі ГО «Ла Страда-Україна», викладачем кафедри клінічної та реабілітаційної психології для студентів 1 курсу спеціальності 053 “Психологія”, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Реабілітаційна психологія» проведено тренінг з протидії насильства під час війни.
Студенти ознайомились із законодавчою базою з протидії домашнього насильства, видами, проявами та циклами насильства. Опрацювали ситуації сімейного насильства на прикладі звернень до Національної гарячої лінії для дітей та молоді. Розглядали алгоритм дій в ситуації домашнього насильства під час війни, а також працювали в групах, індивідуально з визначенням цінностей, проявами агресії і формування ненасильницьких моделей поведінки та навчання технік ненасильницького спілкування.
Студенти з цікавістю виконували завдання і ділились напрацюваннями. Отримали ліфлети з практичними рекомендаціями та телефонами Національної гарячої лінії для дітей та молоді.